Vitiligo Karşıtı Ürünler

 Farmasi Vitiligo

Farmasi Vitiligo Karşıtı Ürünler

Vitiligo diğer bir adıyla deride beyaz minik lekelerin oluşumu bağışıklık sisteminin zayıflamasından, vücudun dirençsiz dönemlerinde yakalanan hastalıklardan dolayı oluşmaktadır. Bağışıklık sistemi zayıfladığında vücuttaki antikorlar renk pigmentlerine saldırır ve renk pigmentleri işlevini yitiren ciltte minik beyaz lekeler oluştururlar. Güneş ışığına maruz kalan ve bağışıklık sistemi zayıflamış olan kişinin cildinde lekeler daha belirgin olmaya başlar. Bu duruma Vitiligo yani beyaz lekelenme sorunu adı verilir.

Vitiligo Tedavisi İçin Kullanabileceğiniz Farmasi Ürünleri

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aloe Vera Özlü Güneş Kremi
Spf yani güneş koruması cilt lekeleri oluşumunu engellemek açısından en önemli unsurdur. Yaz kış demeden güneşin zararlı ışınlarından cildinizi korumak için mutlaka spf içerikli yani güneş koruyucusu olan ürünler kullanmanız gerekir. Dr Cevdet Tuna aloe vera özlü güneş koruyucu her cilt tipine uygundur. Cildi ekstra yağlandırmadığı için ve sivilce oluşumuna neden olmadığı için tüm cilt tiplerinin kullanımına uygudur.

Farmasi Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Kremi
Cildi yumuşatan cilt hücrelerinin yenilenmesine yardımcı olan ve cilde parlaklık kazandıran Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı kremi aynı zamanda ciltte oluşmuş beyaz lekelenmelerin tedavisi için de kullanılır.

Reishi Mantarı Ekstresi
Vitiligo yani beyaz lekelenme sorunu yazının başında da bahsettiğimiz gibi bağışıklık sisteminin zayıflamasından dolayı ortaya çıkar. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için Dr Cevdet Tuna reishi mantarı ekstresi kullanabilirsiniz.

Farmasi Multivitamin Destekleri
Hastalık dönemlerinde vücudunuzun direncinin düştüğü dönemlerde veya iyi beslenemediğiniz dönemlerde Farmasi multivitamin desteğiyle vücudunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlayabilirsiniz. Böylece b ağışıklık sisteminin güçlü kalmasına da yardımcı olursunuz.

Vitiligo Tedavisi İçin Farmasi Ürünlerinin Kullanımı

-Sabah kahvaltısında sonra 1 adet Farmasi multivitamin gıda takviyesi alınabilir.

-Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere aynısefa yağı kremi tüm vücuda veya lekelenme sorunu olan bölgelere uygulanabilir.

-Güneş ışığına maruz kalacağınız günlerde en az yarım saat önceden mutlaka Dr Cevdet Tuna aloe vera özlü güneş koruyucu you kullanınız.

-Günde 1 kez tok karnına reishi mantarı ekstresini alarak bağışıklık sistemini de güçlendirebilirsiniz.

Farmasi’ye kayıt olmak ve ürünleri katalog fiyatı üzerinden çok daha indirimli şekilde satın almak için doğru adrestesiniz! Kayıt ve başvuru formu için Buraya tıklayınız.