SARIMSAKLI ŞAMPUAN

 Farmasi Sarımsaklı Şampuan
Farmasi Sarımsaklı Şampuan

Farmasi Sarımsaklı Şampuan içindeki vitaminler, minareller, sayesinde saçın ve saç derisinin tedavi edilmesini sağlar. Saçların güçlenmesinerek uzamasını dolgunluk kazanmasını sağlarken en büyük özelliği olan saç dökülmesini önler

Farmasi sarımsak özlü şampuan antibiyotik özelliği taşır. Sarımsak ekstraktı sahip olduğu antioksidan özellikleri ile saç ve saç derisi tedavilerinde kullanılır. Saç derisindeki dolaşımı dengeler zararlı toksinleri ciltten uzaklaştırarak saç uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur.

Keratin dişlerimizde, tırnaklarımızda ve saçlarımızda bulunan bir tür proteindir. Sarımsaklı Şampuan saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. İşleme ve ısıya maruz kalan saçlarda keratin miktarı giderek azalır. Azalan keratinle birlikte saçlarımızın dengesi bozulur, sertleşip incelir ve birbirine dolaşmaya başlar. Keratin saçın genel yapısını düzeltir, saça dolgunluk ve sağlamlık kazandırır.Sarımsaklı Şampuan ile daha özgür ve kuvvetli saç görünümü kazanmış olursunuz. Kesinlikle sarımsak kokusu ile karşılaşmazsınız bunu ayrıca belirtmek isterim.

DR.C.TUNA Canlandırıcı Şampuan, koparak dökülmelere karşı etkin çözüm sunuyor! Sarımsak ve Capixyl ile geliştirilen ve zenginleştirilen formül, saçı beslemeye ve saç telleri üzerinde hasara uğramış noktaları yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Böylelikle koparak dökülmeye eğilimli zayıf saçlar güçlenir ve parlak bir görünüm kazanır.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullanıcı Yorumları

guzelkadinolalim.blogspot yorumu.

Bugün 6-7 sene önce tanıştığım Farmasinin sarımsaklı şampuanı ve saç maskesinden bahsedeceğim.


Benim saçlarım çok garip malesef asla belime kadar uzamamıştır. Artık çok dert etmiyorum uzunluğu ama dökülüp dökülmemesi önemli her insan gibi. Alnım açık benim. Ve alnımın sağ ve sol tarafı da biraz daha açılıyor saçlarımın içine doğru. Yani biraz yarı açık saç görüntüsü mevcuttu. Annem bir kuaförden farmasinin bu şampuan ve kremini getirdi bana bundan 6-7 sene önce. Bende öylesine kullandım ama o alnımın açık yerlerinden bebe saçlarım çıkmaya başladı . Dökülmesi durdu. Bir arkadaşım havuzda yüzme eğitmeni bana sordu saçlarım çok dökülüyor bütün gün suyun içindeyim ne kullanayım diye !! Hatta kuaförü ona 150 liraya bir şampuan vermiş bir süre kullandıktan sonra yine dökülme yapmış. Bende ona bu şampuanı hediye ettim 10 gün sonra arayıp teşekkür etti ve şampuanın devamını nerde bulabileceğini sordu . Gerçekten dökülmeyi durduruyor. Ha ekstra bakımda yapsın derseniz ben içine ya çam terebenti ya da bepanthene, evigen, bemiks vb vitaminler katıyorum. Şampuan saçta sertleşme,kepek,dökülme yapmadı , saçlarımın içlerinden de saç çıkmaya başladı. Uzama konusunda da etkisi oldu azda olsa ama dediğim gibi benim için önemli olan dökülme ve seyreklik. Şampuanın içeriğini aşağıya bırakıyorum.
FARMASİ SARIMSAK ÖZLÜ CANLANDIRICI  SAÇ BAKIM MASKESİ
 
  


Saç bakım maskesi de diğer maskelerin aksine saç diplerine kadar sürülüyor. Ve saçlara inanılmaz bir yumuşaklık veriyor. Bakım maskesi ayrı bir parlaklık veriyor ama ben bakım maskesini kullandıktan sonra saçıma şekil veremiyorum çok. Nedenini bende bilmiyorum ama bu çokta önemli değil, önemli olan etkileri. Canlandırma etkisine gelecek olursak evet saç yüzde 50 oranda etki ettiğini söyleyebilirim. Şampuanın da maskeninde kokusu harika ve kalıcı :)  Bu üründe size gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir ürün. İçeriği aşağıda bakabilirsniz.  

 
Farmasi Şampuan Yorumları

Nihal Gündoğan 29 

Saçlarım sinik ince telli ve çok çabuk yağlanır, Farmasi danışmanı bir arkadaşım bu şampuanı önerdiğinde açık söylemem gerekirse inanmadım satmaya çalışıyor diye düşündüm, şampuanı kullanmaya başladığımda ise etkisini vs unuttum ilk kutu bitmeye yakın saçlarımın artık dökülmediğini ve alnımın yanında olan ince saçların ise uzadığını farkettim. Hemen 2 kutu daha sipariş ettim 3.kutumun bitmesine yakın ise saçlarımın ne kadar hızlı uzadığını farkettim. Size önerim sipariş verirken muhakkak 3 kutu verin farkı çok net anlayacaksınız.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Kullanımı

Farmasi Sarımsak Özlü Şampuan, Provitamin B5 ile desteklenen formülüyle saçlarınızı temizler ve nemlendirir. Islak saça uygulayın, köpürtün ve durulayın.

Farmasi Sarımsaklı Şampuan Fiyatı 

Fiyatlar her ay değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgisi için üst menüde bulunan online kataloğa bakınız. 


Yorumlar - Yorum Yaz