Farmasi Girişimci Girişi

FARMASİ GİRİŞİMCİ GİRİŞİ

Farmasi Üyelik veya Kayıt işlemi mutlaka bir Farmasi Sponsoru aracılığı ile gerçekleşmektedir. Farmasi Üyelik/Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com adresinden T.C. Kimlik numaranız ve şifreniz ile Farmasi Danışman Girişi yapılmaktadır. T.C numaranız aynı zamanda sisteme giriş numaranızdır

FARMASİ SİPARİŞ VERME

Farmasi resmi wep sitesi üzerinden giriş yaptıktan sonra HIZLI SATIN AL butonuna tıklayınca ürün kodu ekranını gelmektedir.
FARMASİ KATALOĞU‘ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını yazarak SEPETE AT butonuna tıklanır.
Siparişiniz hazır olunca SATIN AL butonuna tıklanır.

Satın Al’dan sonra 2.sayfa olarak hediye alacağınız ürünler otomatik listelenir.
Bazılarını seçme şansınız olur bazıları ise otomatik eklenir.
Varsa seçimlerinizi yaptıktan sonra burada DEVAM butonuna basınız.

Bu ekranda kayıt sırasında girmiş olduğunuz adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız yada mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu görüyorsanız, alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.

Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada ARAS KARGO yu seçmeniz gerekir.

Gelelim en önemli adımlardan birine yani Ödeme Seçenekleri’ne.

FARMASİ’de 3 türlü ödeme seçeneği vardır.

1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Herhangi bir kredi kartı ile tek çekim olarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. KREDİ KARTI ile ödemeyi seçmenizi tavsiye ediyoruz.

2. BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYAD, DANIŞMAN KODU yada TC ve SİPARİŞ KODUNUZU mutlaka AÇIKLAMA kısmına yazmalısınız. Havale yada eft yi yaptıktan sonra işlemin hızlanması için dekontunu bilgi@farmasiint.com adresine mail atabilirsiniz.

3. KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kapıda ödemede kredi kartı ile ödeme seçeneğiniz yoktur! Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 3,99 TL ‘de kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size bir hediye ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMA ÜRÜNÜ olarak gelir faturanıza eklenir.

Kredi kartı yada kapıda ödeme yada havale herhangi bir seçeneği seçtikten sonra en altta “Alışveriş Sözleşmesini, iptal, iade şartlarını okudum kabul ediyorum” kutusunu tıklayıp ve SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastıktan
sonra siparişiniz verilmiş olur !

Daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız sponsorunuz siparişlerinizi girmeni konusunda size yardımcı olacaktır.


Yorumlar - Yorum Yaz