Sertifikalarımız

ÜRETİM ve SERTİFİKALAR


5 ayrı fabrikası ile entegre bir tesis...

Tanalize Kozmetik, İstanbul-Ömerli"deki 40.000m2'lik kendi tesislerinde günlük bin ton üretim kapasitesi ile kozmetik ürünleri üretmektedir. Tanalize Kozmetiği rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise kişisel bakım, ıslak mendil, makyaj ürünleri, plastik ambalaj üretimi, tüp üretimi ve dolumu yapabilen 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması yani entegre bir tesis olmasıdır. Tesisimiz 2012 yılında, insan sağlığı için üretim yapılan her ürünün, üretimin tüm aşamalarında ve uygulamalarında yüksek kalite seviyesine sahip olduğunu gösteren GMP (Good Manufacturing Practice) Sertifikası'nı, İslami kurallara uygun olarak üretilen ürünleri tescil eden Helal Sertifikası ve TSE Sertifikası almaya hak kazanmıştır.

ISO 9001/2001 standartlarına uygun olarak dizayn edilen tesislerimizde 5 ayrı fabrika bulunmaktadır. "Kişisel bakım", "ıslak mendil", "makyaj ürünleri" ve ihtiyaçlar doğrultusunda kurulmuş "plastik ambalaj ve tüp üretim" tesislerimiz olarak 5 fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 750 milyon adettir.

Günlük bin ton üretim kapasitesi ile Private Label üretimi...

Tanalize Kozmetik, günde bin ton üretim kapasitesi ile "private label" ürünler de üretmektedir. Kişisel bakım, makyaj, ıslak mendil, temizlik ürünleri, diş macunu ve tüp üretimi kategorisinde 64 yılın tecrübe ve deneyiminin ürünü olarak, 5 ayrı fabrikası bulunan üretim tesislerinde özel markalı ürünler (Private Label) kapsamında zincir market ve mağazalar ile farklı sektörlerden özel üretim yaptırmak isteyen firmalar için etkin ve verimli private label çözümleri sunmaktadır.


Sertifikalar

 Farmasi Helal Belgeleri

 Farmasi TSE Belgesi  Farmasi ISO Belgesi
 Farmasi GMP Belgesi  Farmasi Helal
 Farmasi Belge  Farmasi Hayvanları Korur
 Farmasi Sertifika