• https://www.facebook.com/sermayesiz.is
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334949004
  • https://www.instagram.com/farmasimarketim

Hizmet ve Gizlilik

 Farmasi Gizlilik

Gizlilik Prensipleri

Farmasi, farmasiint.com resmi web sayfasındaki bilgilerin sahibidir. Danışmanlara ait tüm bilgiler başka kurum veya şahıslara satılamaz, kiralanamaz ve hiçbir yerde paylaşılamaz.

Güvenli Alışveriş

Farmasi, farmasiint.com resmi web sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde anlaşmalı olduğu bankalar tarafından Sanal POS ile sizlere güvenli alışveriş imkanı sağlamaktadır. İnternet üzerinden verilen siparişlerde danışmanın kredi kartı bilgileri güvenlik açısından sisteme kayıt edilmez, danışman her sipariş girişinde kredi kart bilgilerini girmek durumundadır. İnternet üzerinde yapılan kredi kartı işlemlerinin güvenliği Premium SSL veya SET adı verilen güvenli şifreleme teknikleri ile sağlanır. Farmasi web sitesinde yer alan kişisel bilgileri, kart numarası ve şifreleri bilgilerini kayıt etmez.

Hizmet Kalitesi

Farmasi tasarımını ve sunumunu yapmış olduğu ürünlerin ; insan, alt yapı, yazılım, donanım, ürün bilgileri, müşteri bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.


Yorumlar - Yorum Yaz