• https://www.facebook.com/sermayesiz.is
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905334949004
  • https://www.instagram.com/farmasimarketim

Hayalin Nedir?Dünyada bir çok insan hayatının 18 yılını geleceğini kurmayı hayal ettiği geliri elde etmek için eğitim ve öğretimi için planlıyor. Sonrasında, en az 30 yıl çalıştığını düşünürsek, ortalama 60 yaşında emekli oluyo. İnsanın en mutlu olması gerektiği anlar olan emeklilik sonrası dönemde alışmış olduğu gelirden çok daha azını elde ederek hayatını sürdürmek zorunda kalıyor.

Özetle; Emeklilikte standart bir gelir elde etmek için 48 yıllık bir planlamayı ister istemez yapıyoruz. Geleceğinizi satın almanın bedeli, tam 48 yıl.
Peki; FARMASİ'de 3 yıllık bir planlama ile en az 45 yıllık geleceğinizi yaşayabileceğinizi biliyor musunuz ?

Günümüzde, zaman geçtikçe hiç birimiz anne ve babalarımızın standartlarına erişemeyeceğiz. Bunu tersine çevirmek ise tamamen SANA bağlı. Önce senin inanman gerekiyor.

FARMASİ ile HAYALLERİNİZE ve HEDEFLERİNİZE çok yakınsınız. Profesyonel olarak işiniz artık sizin elinizde.

Unutmayın, BAŞARI her zaman iyilerin elindedir.

FARMASİ ile kişisel kazançlarını büyütür, ekiplerinizi büyütür hayallerinizi gerçekleştirirsiniz. FARMASİ, hayallerini gerçeğe dönüştüren senin gibi bir çok kişiye mutlu bir gelecek, kariyer ve yüksek kazanç fırsatı sunuyor.

FARMASİ ile Avantajlarınız
  • Ekonomik bağımsızlık
  • Risksiz iş imkanı 
  • Her yerden çalış
  • Araç, yurt içi, yurt dışı tatiller, para ödülleri ve taktir ödülleri
  • Sürekli gelişim
  • Rol Model ol
  • Hayallerini gerçekleştir


 Farmasi
                   Farmasi Danışmanı Olmak İstiyorum                   


FARMASİ KOZMETİK

Güzelliğin ürünlerini üreten Farmasi ile çok daha güzel görünmek sizin elinizde. Ürünlerimizi üye olup internetten sipariş verebilirsiniz.123 ülkeye ihracat yapan ve kozmetik sektöründe ihracat şampiyonu olan Tanalize kozmetik, ürünlerini “FARMASİ” markası adı altında Dünyada 350 milyon kişiye ulaştırıyor.

Farmasi Ürünlerini, sistemini ve cazip kazanç sistemi ile kendini sevdiren ve tavsiye ettiren Farmasi’de kazanmak çok kolay! 

Üye olarak kendi ürünlerinizi indirimli alabilirsiniz. Satış yaparak küçük kazançlar elde edebilirsiniz. Üye yaparak sınırsız kazançlar elde edebilirsiniz. Farmasi ile yeni insanlar tanımaya ve yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. 

Güncel Farmasi Katalog sayfamızdan kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.

Hemen şimdi Farmasi Kayıt formunu doldurun bir Farmasi Danışmanı olun!


Yorumlar - Yorum Yaz