İletişim

Farmasi İletişim 05334949004

Yeni Üyelik, Üyelik Aktifliği ve Askı İşlemleri buraya tıklayın 

  Farmasi İletişim


Farmasi iletişim hattımızı arayarak 0533 494 90 04 Farmasi hakkında her türlü soru, öneri ve görüşlerinizi bize iletebilirsiniz.

Mevcut Farmasi Danışmanları Farmasi Çağrı Merkezi 0216 430 19 99 nolu yada Farmasi Müşteri Hizmetleri bilgi@farmasiint.com mail adresinden ulaşabilirler. 

Farmasi Müşteri Hizmetleri - Farmasi Çağrı Merkezi

Farmasi kaliteli ve geniş ürün yelpazesi ile doğrudan satış alanında Türkiye’nin önde gelen ve girişimcilerine en çok kazandıran markalarından biridir. Hem müşteriler hemde iş ortakları girişimciler ihtiyaç duyduğu her an Farmasi çağrı merkezlerini telefonla arayabilecekleri gibi diğer iletişim yollarını da tercih edebilirler. Satış öncesi ve sonrası her türlü desteği sağlamak üzere Farmasi müşteri hizmetleri hafta içi her gün hizmet sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Farmasi doğrudan satış yapan girişimci iş ortakları da siz müşteriler için bir çok konuda yardımcı olmak adına Türkiye’nin bir çok noktasında destek vermektedir.

Farmasi ürünlerini satarak para kazanmak

Eğer Farması temsilcisi olmak ve farmasi ürünlerini satarak para kazanmak istiyorsanız Üye Ol balantısına tıklayarak formu doldurup göndermenize takriben en kısa sürede size dönüş sağlanacaktır.

Farmasi çağrı merkeziFarmasi destekFarmasi iletişimFarmasi müşteri hizmetleriFarmasi müşteri temsilcisiFarmasi telefon numarası


Yorumlar - Yorum Yaz