Farmasi At Kestanesi Masaj Jeli

Farmasi At Kestanesi Ağrı Kremi


Farmasi At Kestanesi, Sarı Kantaron, Biberiye Ekstraktı, Naneve JojobaYağı içeren zengin formülüyle cilde tazelik ve canlılık kazandırırken, özellikle hassas ciltlere gerekli nemin sağlanmasında yardımcı olur. At Kestanesi ve Sarı Kantaron Ekstraktıyorgunluk hissinin azalmasında ve damar sağlığında etkili olurken, Nane Yağı ferahlatıcı etkisi ile cilde hızla nüfuz eder ve cildin rahatlamasını sağlar. İçerisindeki Biberiye Özü sayesinde hassas ciltlerde de kullanıma uygundur.

KULLANIMI : Uygulamaya başlamadan önce ellerinizi yıkayıp temizleyin.
Uygulanacak bölgeyi temizleyin. Farmasi Dr.Cevdet Tuna At Kestanesi Kremini cildinize sürün ve dairesel hareketlerle ovarak yedirin. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa kullanın.


Farmasi At Kestanesi Ağrı Kremi En Bilinen Özelliği ağrı kesici özelliği olması sebebi ile vücuttaki kas ağrıları eklem ağrıları için çok fazla tüketilmekte ve iyi sonuçlar vermektedir. Baş boyun bel dizler eklemler ayaklar başta olmak üzere vücudun tüm ağrıyan bölgelerinde uygulayabilirsiniz.

Özellikle kadınların daha genç görünmek için ilgi gösterdiği kırışık giderici kremlerde ana etken madde olarak atkestanesi kullanılıyor. Vücuttaki genişlemiş gözenekleri kapatıyor, görünen kılcal damarları yok ediyor. Bu özellikler atkestanesinin damar büzücü oluşundan kaynaklanıyor .

Bel ağrısı kabusundan her 100 insanın 60ı muzdarip, Farmasi At Kestanesi ile bu ağrı artık çileye dönüşmeyecek. Belinize masaj yaparak uyguluyorsunuz daha etkili sonuç almak için ısıttığınız ılık havluyu belinize sarıyorsunuz. Sabah akşam yada ağrıyı her yaşadığınızda uygulayabilirsiniz.

Günümüzde birçok botox etkisi yapan krem, vücut bakım ürünü ve sıkıştırıcılarda atkestanesi bulunuyor. Romatizmal ağrılar, kas ağrıları, saç dökülmesi, yüzdeki güneş lekeleri, damar ağrıları ve göğüslerin toparlanmasında son derece etkili olan atkestanesi, hemoroit tedavisinde de kullanılıyor; bacaklardaki variste dolaşımı düzenler, ağrıları dindirir, gevşemiş boyun derisini sıkıştırır.

Vücuttaki deri çatlaklarına ve varislere aynı şekilde muntazam olarak kullanıldığı zaman şikayetler ortadan kalkacaktır.

• Bu bitkinin damar büzücü etkisi vardır. Ciltte oluşan genişlemiş gözenekleri kapatır.
• Atkestanesi kozmetik alanda botox etkisi gösteren krem, vücut bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.
• Bacaklarda görülen variste dolaşımı düzenleyici ve ağrıları azaltıcı etki gösterir.
• Basura yönelik de kullanılır. Damar esnekliğini arttıran bu bitkinin içinde aescin adlı kılcal damar kanamalarını durduran bir bitkisel enzim yeralmaktadır.
• Varis sorunlarında kompresyon çorapları kadar etkili olur.
• Almanya Sağlık Bakanlığının bitkisel preparatların hazırlanması ve ruhsatlandırılmasından sorumlu E Komisyonu bu bitkinin varislerde kullanılabileceğini belirtmiştir.

At Kestanesi Kırışıklıkların Düşmanı. At kestanesi cilt sağlığına yönelik kullanımıyla bilinmektedir. Kırışıklık giderici kremlerde yeralmaktadır. Atkestanesi bitkisiyle üretilen yağ ve kremler çeşitli cilt problemlerinde kullanılmaktadır.
Farmasi Kapıda Ödeme
Siz de Farmasi’ye kayıt olarak Farmasi ailesine katılabilir ve bu ayrıcalıklı dünyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %40 daha indirimli almak için üyelik formunu doldurarak Farmasi’ye kayıt olabilirsiniz. Üyelik formu için TIKLAYINIZ.
Yorumlar - Yorum Yaz