Farmasi Üyelik GirişiFarmasi Üyelik İşleminiz muhakkak bir danışman aracılığı ile gerçekleşir.
Bunun için sponsorunuz çok önemlidir. Yolun her adımında yanınızda olacak her sorunuz ve
sorununuzda size bilgi birikim ve tecrübesi ile destek olacak bir sponsor seçmelisiniz.

Sonradan sorun yaşamamanız için sponsorunuzu iyi seçmelisiniz.
Sitemizden Farmasi başvuru formunu doldurduğunuzda uzman sponsorlarımız sizinle iletişime geçer
dahil olacağınız grup Farmasi'nin kurucu grubu olduğundan her türlü bilgi birikim ve tecrübelerinden faydalanırsınız. 

Farmasi Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra Farmasi Üye Girişi yapmak için Farmasi resmi web sitesi farmasiint.com üzerinden sağ başta bulunan girişimci girişinden Tc kimlik numaranız ve şifreniz ile birlikte giriş yapılmaktadır. Tc numaranız Farmasi Danışman numarasıdır.

Farmasi danışman girişi yaptıktan sonra sipariş girmek için HIZLI SATIN AL tıklanır
FARMASİ KATALOĞU‘ndan almak istediğiniz ürünlerin kodlarını belirledikten sonra, bu kodları ve miktarlarını hızlı satın al bölümündeki kutucuklara yazarak SEPETE AT butonuna tıklanır.

Bir sonraki sayfada kampanyalı olarak alacağınız bazı ürünler listelenir. Varsa seçimlerinizi yaptıktan sonra burada DEVAM butonuna basılır.

Bir sonraki sayfada adres bilgileri karşınıza çıkar. Eğer siparişinizin farklı bir adrese gelmesini istiyorsanız yada mevcut girdiğiniz adreste bir hata olduğunu görüyorsanız, alt kısımdan “YENİ TESLİMAT ADRESİ TANIMLA” kısmından yeni adresinizi tanımlayabilirsiniz. Siparişinizin kargo ile hangi adresinize gelmesini istiyorsanız BU ADRESİ KULLAN butonuna basmalısınız. Ürünlerin teslimatı için doğru adres girilmesi çok önemlidir.

Sonrasında karşımıza teslimatın nasıl yapılacağı çıkar. Burada Aras Kargoyu seçmeniz gerekir.

FARMASİ’de Ödeme Seçenekleri

1. KREDİ KARTI İLE ÖDEME: Online tek çekim olarak kart numaranızı girerek

2. BANKA HAVALESİ ile ÖDEME: Siparişi hangi hesaba yatıracağınızı bu seçeneği seçtikten sonra görürsünüz. Banka hesabını not edip bu hesaba AD SOYAD, DANIŞMAN KODU ve SİPARİŞ KODUNUZU mutlaka AÇIKLAMA kısmına yazmalısınız. İşlemden sonra 3 iş günü içerisinde Farmasi Siparişiniz kargoya verilir. Daha hızlı işlem görmesini istiyorsanız dekontunuzu bilgi@farmasiint.com adresine mail atabilirsiniz.

3. KAPIDA ÖDEME: Kapıda ödeme seçeneğimiz nakit ödemelerdir. Kargo firması kapınıza ürünleri bırakırken sizden faturadaki miktarı tahsil eder. Ayrıca 3,49 TL  kapıda ödeme hizmet ücreti vardır ancak FARMASİ bu değer karşılığında size bir hediye ürün göndermektedir. Bu da KAPIDA ÖDEME SIFIRLAMA ÜRÜNÜ olarak gelir ve bu ücret faturanıza eklenir.

Sonrasında en altta “Alışveriş Sözleşmesini, iptal, iade şartlarını okudum kabul ediyorum” kutusunu çeltikleyip SİPARİŞİ ONAYLIYORUM butonuna bastıktansonra siparişiniz onaylanmış olur. İşlem yaptıktan 1 saat içinde Farmasi siparişinizi iptal edebilirsiniz. 1 saat geçtikten sonra artık Farmasi sipariş iptal işlemi gerçekleşmez


Farmasi Üye Girişi / farmasiint

 www.farmasi-kayit.com


Yorumlar - Yorum Yaz