Direktörlere Özel

Farmasi'den Direktörlerine özel dev kampanya!
Ek kazanca mı ihtiyacınız var?

Part-time iş mi arıyorsunuz?

O halde size kendi işinizin patronu olma fırsatını sunuyoruz! Esnek çalışma saatlerinde evinizin ortamında İstediğiniz zaman çalışabileceğiniz bir iş hayal edin. Farmasi Network sistemi ile yoluna devam eden bir oluşumdur. Yani uzaktan olarak işinizi yönetebilirsiniz. İşinize istediğiniz kadar vakit ayırarak dilediğiniz kazanç miktarını elde etmeniz mümkündür. Farmasi ile kendi rüyanızı oluşturarak daha fazla kazanmaya adım atabilirsiniz!

Farmasi nin üyelerine özel sunduğu birbirinden farklı fırsatlar bulunuyor. Bu fırsatlardan biri de 10.000 TL’lik direktör teknoloji paketi. Paketin içerisinde neler var birlikte göz atalım;

Tablet
15 GB internet
Farmasililer ile sınırsız konuşma
Telefon hat
15 GB internet
3000 dakika
1000 SMS bulunuyor!

İşinizi internet ortamında yürütebilmek ve kolayca işe hakim olabilmek için harika bir fırsat! Farmasi bir Network şirketi olduğu için bütün işiniz iletişim! Bu harika teknoloji paketinden faydalanmak için Farmasi ailesine katılın.

Farmasi direktör teknoloji paketinin bu harika fırsatından faydalanmak için kariyerinizde ilk adımı atabilirsiniz. Bunun için farmasi-kayit.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olmanız yeterlidir. Farmasi danışmanı olarak sizde kariyerinizde yükselebilir ve gün gelip direktör ünvanına sahip olabilirsiniz. Hepsi sizin çalışma azminize bağlı!

FARMASİ EV KADINLARINA TEKNOLOJİYİ SEVDİRDİ, 9 KAT BÜYÜDÜ

174 ev kadınından oluşan satış lideri, ekibini teknolojiyle donatan Farmasi, 4 yılda 9 kat büyüdü. 

FARMASİ DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ SAYESİNDE,

1.EV KADINLARI MICROSOFT OFFİCE 365 İLE İŞ KADININA DÖNÜŞTÜLER

Farmasi 174 direktörüne Microsoft Office 365 dağıttı. Satış ekibi Excel üzerinden satışlarını takip edebilir, Word üzerinden teklif hazırlayabilir hale geldi.

2. EKİP SADAKATİ %100 E ÇIKTI

Vodafone Süpernetli mobil cihazlar sayesinde satış ekibi merkez ile sürekli iletişim halinde. Böylece tüm satış ekibi daha dinamik ve işine daha sadık hale geldi. Çalışan sadakati %100  e çıktı.

3. PROFESYONELLEŞEN İŞ KADINI SAYESİNDE 9 KAT BÜYÜDÜ

Dijital ve teknolojiyi iyi kullanan kadınlar, Farmasi 'nin satışlarını artırarak 4 yılda 9 kat büyümesini sağladı. Farmasi sektörde 7. sıraya yükseldi. 

Türk  kadını Farmasi üyesi olarak kariyer ve sınırsız kazanç sağlamaya devam ediyor. Farmasi ye kayıt olmak çok kolay, formu doldurun sizi arayalım. Anında kaydınız açılsın, online şifreniz gelsin, sipariş  vermeye başlayın.

Unutmayın!!! En iyisi FARMASİ. 

 Farmasi Teknoloji Paketi


Yorumlar - Yorum Yaz