Üyelik Avantajları


      Farmasiye üye olduğunuz anda Kişisel satışlarınızdan %30, bazı kampanyalı ürülerde %50 ve üzeri kar elde ederek para kazanırsınız.

Asıl büyük kazancı ise, kendinize bağlı Farmasi üyeleri bulup işi tanıtarak elde edersiniz. Kendinize bağlı satış organizasyonu kurarak ayda 1000-5000 TL gibi hatta ekibiniz güçlü ise çok daha fazlasını kazanırsınız. Farmasi de gelirinizin bir limiti yoktur. Bunu kendiniz belirlersiniz. Ayrıca,

eXTRA primler , Takdir törenleri, araba kazanma ve ücretsiz tatil imkanları Farmasi üyelerine sunulan avantajlardır.

Farmasi ile bağımsız ve özgür iş yapmanın keyfini sürmek isteyen herkesi Farmasi ailesine katılmaya çağırıyoruz. Sol üst köseşedeki Farmasi Üyelik formundan başvuruda bulunun size güçlü bir ekiple destek verelim.

Nasıl Üye Olabilirim?

Girişimci olmak için sitemizde Farmasi Başvuru Formunu doldurun. 

FARMASİ Girişimcisi ne demektir?
FARMASİ'den ürün talep eden girişimcilerin kayıt formu doldurarak FARMASİ'ye üye oldukları an alınan ilk ünvanı ifade eder.

FARMASİ Sponsoru ne demektir?
FARMASİ'ye sizi üye yapan kişi sizin sponsorunuz olmuş olur. Farmasi üye olmanız için muhakak bir sponsorunuz olması gerekmektedir. 

Şifremi Unuttum. Nasıl Öğrenebilirim?
www.farmasiint.com adresinden Girişimci girişi bölümü altında bulunan "parolanızı unuttuysanız tıklayınız" bölümünden e-posta adresinizi yada tc numaranızı yazıp gönder butonuna basarak şifrenizin sistemde kayıtlı bulunan e-posta adresinize yada cep telefonunuza sms olarak gönderilmesini talep edebilir ya da 0216 430 19 99 Müşteri Hizmetlerini hafta içi 08:00 - 18:00 saatleri arasında arayarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. Şifreniz SMS ile tarafınıza gönderilecektir.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

FARMASİ girişimcisi olan herkese, özel bir girişimci numarası ve internet şifresi verilir. 7 gün/24 saat www.farmasiint.com "Girişimci Giriş" bölümüne tc numaranız veya girişimci kodunuz ve şifreniz ile giriş yaparak sipariş verebilirsiniz. "Hızlı Sipariş" sekmesi altındaaçılan kutulara ürün kodlarını yazarak sipariş verebilirsiniz.

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?
Siparişleriniz yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 7 iş gününde anlaşmalı kargo firmamız tarafından adresinize teslim edilecektir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?
Siparişinizi www.farmasiint.com adresinden giriş yaparak kendi sayfanızda bulunan Sipariş Takip bölümü altında sipariş detayınızı görebilirsiniz.

Siparişimde görünen "kargo sıfırlama ürünü" ne demektir?
Kargo sıfırlama ürünü girişimcinin ücretsiz kargo hakkını kazandıran limitten daha az sipariş verdiğinde girişimcinin ödediği kargo ücreti karşılığı olarak girişimciye gönderilen ücretsiz hediye üründür. Gönderilecek olan ürün herhangi bir ürün olabilir. Girişimci kargo sıfırlama ürünü olarak ürün seçimi yapamaz.


Yorumlar - Yorum Yaz