Neden Farmasi?

Farmasi Enternasyonal, Tanalize Kozmetik bünyesinde 1946 yılında çalışma hayatına başlamış, 118 ülkeye 2000’den fazla ürün seçeneği ile ihracat lideri bir üretim kuruluştur. Farmasi Kozmetik %100 Türk işçisinin gücü ile ISO 9001 standartlarında 40.000 m2 kapalı alanda kişisel bakım, bebek ürünleri, parfüm ve deodorant, hijyen ürünler, renkli kozmetik, vücut bakım, aksesuar  ve özel üretim seriler ile milyonlarca tüketiciye hitap etmektedir.

 

IMMIB, İstanbul Maden ve Metalciler İhracatçı Birlikleri Sertifikamızı görmek için tıklayınız..

 

Farmasi, 2010 yılında Türk pazarına doğrudan-pazarlama sistemi ile büyümeyi planlamış olup  hızlı tüketim ürünleri pazarında  kendi işini kurmak isteyen girişimcilere doğru bir şirket ile çalışma fırsatı sunmaktadır.
Farmasi her geçen gün kazandığı tecrübe ve bilgi birikimini yenilikçi, dinamik ve  profesyonellik ile  birleştirerek, en kısa süre içerisinde  Doğrudan satış sektöründe uluslararası platformda temsil etmeyi hedeflemektedir. Yeni trendleri ve ihtiyaçları önceden  tespit ederek, sürekli kendisini yenileyerek %100 müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

 

Neden Farmasi ?

 
Farmasi İşinize; hemen şimdi başlamak için üç sebebiniz var;
• Farmasi ürünlerini fabrika fiyatından indirimli alın, 
• Farmasi ürünlerini tavsiye ederek para kazanın,
• Farmasi işinizi başkalarıyla birlikte ekip kurarak yapabilir ve liderlik primi kazanın.


2000’den fazla ürün çeşidi ile  herkesin kolayca başarabileceği kazançlı bir iş planı ,% 33 satış kârı,  % 22 satış primi ve  % 3 ek liderlik primi ile Türkiye’de en çok kazandıran doğrudan satış sisteminin içerisinde  Siz de yerinizi alın!
% 100 Türk sermayeli bir şirkette minimum sermaye ve risk ile kendi işinizi kurarak 7 den 70 e her yaş ve kesime hitap eden    hızlı tüketim ürünleri ile anında ek gelir imkanı...


Farmasi Pazarlama Sistemimizde harcadığınız emek hiçbir zaman boşa gitmez. Elde ettiğiniz geliriniz süreklidir, miras olarak bırakabilirsiniz. Liderlik seviyelerine geldiğinizde artan satış primleri yanı sıra takdir töreni, fabrika seyahati, akademik ve kişisel gelişim eğitimleri, seyahatler ve araba planı ile çok renkli bir işiniz için her şey hazır. Kurmuş olduğunuz ve sürekli büyüyen ekibinizdeki Danışmanlarınızın sadece kendi alışverişlerini Farmasi’den yapmaları halinde bile çok ciddi bir gelire kavuşabilirsiniz. Sürekli büyüyen bir gelir ve iş fırsatı şimdi Sizi bekliyor!


Farmasi ile hayallerinize ulaşın ve satış ekibiniz ile kazanmaya hemen bugünden kurmaya başlayın!