Fırsatlar Dünyası

            
 

MUTLU ve BAKIMLISIN

Farmasi ile tanıştığın zaman 68 yıllık tecrübe ve ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışıyla kaliteli ürünler kullanarak güzelliğine güzellik katar mutlu hissedersin. Son teknoloji ve Ar-Ge desteğiyle üretilen güzellik ve bakım ürünlerimizin arkasındayız. Dene, hisset ve kendindeki farkı gör! 
Vazgeçemeyeceksin!

      

EMIN ELLERDESİN!

Farmasi'nin net ve güvenilir kazanç dünyasında artık sen de varsın. Kullan, kazan! Sevdiğin ve hep ihtiyacın olan ürünleri kullanırken sana sunulan indirim ve kampanyalarla tasarruf edeceksin. Tavsiye et, kazan! Güvendiğin ürünleri sevdiklerine ve tanıdıklarına da kullandır, kataloğunla satış yaparak para kazanmanın tadını çıkar. Ekip kur, kazan! Arkadaşların ve onların arkadaşları da seni gördükçe bu dünyada yer almak isteyecek. Anlat, takip et ve ekibini yönet. Birlikte kazanacaksınız!

      

HAYATIN İÇİNDE VE ÖZGÜRSÜN . . .

Artık Farmasi ailesinin bir parçasısın, yeni bir dünyadasın. Eğitimler ve seminerler senin için, öğren ve güçlen. Tatiller ve seyahatler senin için, hem çalış hem eğlen! Farmasi'nin tüm desteği seninle! Daha başarılı olman ve daha çok kazanman için sana yol göstereceğiz. Ödül aldığında biz de sevineceğiz, seninle gurur duyacağız. Sen de ekibinle büyüyecek, onlara yol gösterecek ve güçlü bir ekibin lideri olacaksın. Diğerlerinin de hayatına dokunduğunda neler hissettiğini ve başarı hikayeni bize mutlaka anlat. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 
Sana güveniyoruz!

 
Network marketing yani doğrudan pazarlama sistemi 18 yaşını dolduran herkese ister part-time ister tam zamanlı olarak fırsat sunan uluslar arası bir pazarlama sistemidir.

1970’li yıllarda Amerika’da doğmuş olan bu sistem, tüm Dünya’da 150 Milyar € pazar hacmine sahip ve 100 Milyon Distribütöre iş imkanı sunmaktadır.

Farmasi; minimum sermaye ve risksiz olarak kendi işini kurmak isteyen, alt bayilik açabilme imkanı, ek gelir, yeni insanlarla tanışmak, iyi bir emeklilik ve miras bırakabileceğiniz doğru bir fırsattır.

Stok bulundurma, yıllık aidat, yüksek giriş bedeli, ve zorunlu alım gibi koşullar sunmayan %100 bir Türk sistemidir.

Farmasi ile üç şekilde gelir elde edebilirsiniz:

Kaliteli hızlı tüketim ürünlerini indirimli olarak alabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini tavsiye ederek ürünlerin satışlarından %35 anında satış karı elde edebilirsiniz.

Farmasi işinizi tavsiye ederek yeni ekiplerinizin satışlarından ek %22 grup primi elde edebilir, Bu ekiplerinizin de alt ekipleri oluştuğunda ek olarak +%3 liderlik primi kazanabilirsiniz.

Avrupa ve Dünya seyahatleri ile Mercedes araba planları da ek kazançlar olarak size sunulmaktadır.

Farmasi, bölge sınırlaması, çalışma zamanı, eğitim ve özel ihtisas istemeyen doğru kazanç kapısını size sunmaktadır.

 

 

 

FARMASİ DANIŞMANI OLUN KAZANIN