Farmasi Keratin Şampuan

 Farmasi Keratin

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI ŞAMPUAN

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 1:Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Şampuan 400ml, saçı derinlemesine temizlerken, saç yüzeyinden nüfuz ederek saçları besler. Bakım Önerileri: Islak saça masaj yaparak köpürtün ve durulayın. Uzun süreli pürüzsüz etki için, Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi ile birlikte kullanın.

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI MASKE

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 2: Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Maskesi 200ml, saçı derinlemesine nemlendirirken, saç yüzeyini onarır, pürüzsüzleştirir ve parlak bir görünüme kavuşturur. Bakım Önerileri: Şampuanı kullandıktan sonra ıslak saça masaj yapın. Saçın orta kısımlarından uçlarına doğru parmaklarınızla özenle tarayın. Saçınızda 3-5 dakika bekletin ve durulayın. Kolay tarama ve parlaklık etkisi için,Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Spreyi ile birlikte kullanın.

FARMASİ KERATİN THERAPY ONARICI SERUM

PROFESYONEL SAÇ BAKIMI ADIM 4: Farmasi Profesyonel Keratin Terapi Onarıcı Saç Serumu 30ml, ısıl işlemlere maruz kalmış ve hasar görmüş saç tellerini ince bir yağ dokusuyla sarıp, koruma sağlar. Kolay emilimi ile uzun süreli parlaklık etkisi yaratır. Bakım Önerileri: Kuru saç uçlarına gerektiği kadar uygulayın. Durulanmaz.

Farmasi Keratin Seti