Farmasi Kozmetik

Farmasi Kozmetik ile Ekonomik ve Sağlıklı Ürünler Kullanın

Farmasi Kozmetik size ve ailenize ayrıcalık katar. Siz de Farmasi ailemize katılarak sağlıklı ürünler kullanarak gelir elde edebilirsiniz. Kendi satış ekibinizi kurarak ek gelirden de fazla kazançlar elde edebilirsiniz.

Farmasi Kozmetik Üyeleri ekiplerini kurarak yüksek kazançlar elde ediyorlar. Neden siz başarmayasınız?

Farmasi olarak Kozmetik sektörün de kadın erkek genç yaşlı her yaş grubuna ve ihtiyacına yönelik geniş ürün yelpazesine sahibiz. Farmasi Kozmetik Makyaj, Kişisel bakım, Çocuk Ürünleri, Parfüm, Gıda Takviyeleri,Ev Temizlik Ürünleri, Cilt Bakım Serileri olan, Entegre tesise sahip yani kendi ambalajınıda kendi üretebilen %100 TÜRK Firmasıdır.

Farmasi Danışmanları sattıkları ürünlerden %30-40 kar sağlarlar. Ayrıca danışmanlarımız özel indirim ve hediye fırsatlarından yararlanırlar

Farmasi ürünleri uzun vadede kanse yapan, insan sağlığına zarar veren kimyasallar triclosan, paraben ve florid gibi maddeleri içermez.

Her bir bireyin ve her evin ihtiyacını karşılayan eşsiz ürün yelpazemiz ile makyajdan sağlığa, sağlıktan temizliğe bir çok ürünü Türkiye’de üretip Dünya geneline ihracat yapmaktayız. Farmasi Ürünlerinin FDA, TSE, ISO ve GMP belgeleri bulunmaktadır. Türkiye ekonomisine çok büyük katkı sağlayan Farmasi Kozmetik ürünleri içinde etil alkol, domuz yağı v.b dinimizce haram sayılan maddeleri içermediğinden, HELAL KOZMETİK sertifikasına sahiptir. Farmasi Kozmetiği diğer şirketlerden ayıran en büyük özelliği, SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI olmasıdır.

Farmasi üyelerine, yurtiçi yurtdışı tatil, araba kullanım imkanısunarak ve bunu ulaşılabilir kılarak diğer doğrudan satış şirketlerin den ayıran farklı bir özelliğe sahiptir.

Türkiye'nin belgelenmiş 1 numaralı Kozmetik Firmasi olan Farmasi Kozmetiğe Kayıt olarak Farmasi ürünlerini indirimli alabilirsiniz.

KAYIT OL – KAYIT YAP – KAZAN planında kendinize bağlı farmasi üyelik ekiplerinizi oluşturarak kazancınıza, kazanç katabilirsiniz.

Farmasi Doktor Cevdet Tuna’nın kurucusu olduğu %100 Türk şirketidir.

Farmasi Doktor Cevdet Tuna tarafından kurulmuştur. Farmasi nin anlamı da eczanedir.

Farmasi Kozmetik Fabrikası İstanbul Ömerli Çekmeköy de bulunmaktadır. Ziyarete açıktır.Yorumlar - Yorum Yaz