Farmasi Sipariş

İlgili resimFarmasi Telefonla Sipariş Hattı

Bu hattan Farmasi Danışmanı olmayanlar yararlanabilir. Farmasi Danışmanları 0216 430 19 99 noluFarmasi Müşteri Hizmetleri arayarak yada sponsorları aracılığı ile siparişlerini verebilirler. 

Farmasi siz danışmanlarına yepyeni bir sipariş imkanı sunuyor.

Türkiye’nin her yerinden 0533 494 90 04'ü arayarak satın almak istediğiniz ürünleri kapıda ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz.

Farmasi ürünlerinden satın almak istiyorum. Siparişimi nasıl verebilirim?

*Öncelikle belirtelim Farmasi Danışmanı olarak istediğiniz ürünleri %35 daha ucuza alma şansına sahip olursunuz. 
Bunun için hemen Farmasi Kayıt Formunu doldurun şifreniz cep telefonunuza gelsin ve siparişinizi ister kredi kartınızla ister kapıda ödeme girin.

Farmasi Danışmanı olmadan alışveriş yapmak istiyorsanız, seçtiğiniz ürünler size %35 indirimli değil katalog fiyatı üzerinden gelir. Bunun için ;

  1. Dilediğiniz ürünü www.farmasi-kayit.com adresindeki güncel katalogdan seçin.
  2. Telefonda Sipariş (0533 494 90 04) Hattı’nı arayarak, satın almak istediğiniz ürünün yanında yer alan ürün kodunu veya ürün ismini Farmasi müşteri temsilcisiyle paylaşın.
  3. Farmasi satış temsilcisi ile alışverişinizi kolay ve güvenli bir şekilde telefonda tamamlayın.
  4. Siparişinizi dilediğiniz adrese teslim edelim.

• Telefonda Sipariş Hattı hafta içi 10:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

• Ödemenizi sadece kapıda ödeme yapabilirsiniz.

• Telefonda vermiş olduğunuz siparişler anlaşmalı kargo firmamız olan Aras Kargo aracılığı ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

• Telefonda sipariş yoluyla almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda kolayca iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen süre 7 gündür. İade işlemlerinde kargo ücreti tarafınıza aittir.