Farmasi Diş Macunu

 Farmasi Diş Macunu

FARMASİ DİŞ MACUNU

Sağlıklı dişler güzel gülüşler

EUROFRESH 7 ETKİLİ KOMPLE AĞIZ BAKIM BEYAZLATICI DİŞ MACUNU
-Dişleri beyazlatmaya
-Diş hassasiyetinin giderilmesine
-Dişleri temizlemeye
-Bakteri plağını önlemeye
-Nefes tazelemeye
-Diş minesinin korunmasına
-Tartar oluşumunu kontrol altına almaya yardımcı olur 
Özel olarak geliştirilmiş bu Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Bu benzersiz 7 etkili karışım eşsiz bir tat verir, ağızda uzun süren temizlik hissi yaratır. Kalsiyum karbonatla derinlemesine temizler ve beyazlatmaya yardımcı olur. Limon, Adaçayı ve Çay Ağacı Özleri ile nazikçe parlatır. Düzenli kullanımı, dişlerinizin beyazlığını daha uzun süre korumasına yardımcı olur.


EUROFRESH MİSVAKLI BEYAZLATICI DİŞ MACUNU
Aloe Vera ile hassas bir bakım sağlamaya, çay ve kahve lekelerinin giderilmesine, doğal parlaklık ve beyazlık vermeye, plak ve tartarın önlenmesine, ferak bir nefes sağlamaya yardımcı olur. Paraben, Florür, Triklosan, Gluten ve Aşındırıcı içermez.

 Farmasi Diş Macunu

EUROFRESH ALOE VERA JEL DİŞ MACUNU
Hassas dişlere özel olarak geliştirilmiş Eurofresh Aloe Vera Diş Macunu, formülündeki extra yoğun bitki özleri ile dişlerinizi aşındırmadan temizler. Nefesinizin daha ferah, gülüşlerinizin daha beyaz olmasını sağlar. Yoğun Aloe Vera Özleri ile nazikçe parlatır. Düzenli kullanımı, dişlerinizin beyazlığını daha uzun süre korumasına yardımcı olur.

EUROFRESH 3 YAŞ VE ÜZERİ ÇOCUK VE HASSAS DİŞLER İÇİN DİŞ MACUNU

Çocuklar için özel geliştirilen bu Diş Macunu SLS ve florür içermeyen formülü ile dişlerin parlamasına, diş ve diş eti sağlığının korunmasına yardımcı olur. Çilekli özel aroması sayesinde çocuklara dişlerini fırçalama alışkanlığı kazandırır.

Farmasi diş macunu fiyat bilgisi için online kataloğa bakabilirsiniz.


Yorumlar - Yorum Yaz