Makyaj Paleti

 Makyaj Paleti


Farmasi Yüz Şekillendirici Kontür Paleti
Makyaj Paleti

Yüzünüzü yeniden şekillendirmek için yada aydınlatmak için Farmasi Yüz Şekillendirici Palet tam size göre.
İpeksi pudra yapısı sayesinde sürümü ve uygulaması çok kolay ve son derece doğal duran bu palet yüz hatlarınızın görünümünü belirginleştirmenize kontürlemenize ve aydınlatmanıza yardımcı olmak için 3 farklı tonda yapıldı.
Kalıcılık oranı bir hayli yüksek olan bu palet makyaj yaparken pürüzsüz bir görünüm elde etmenize olanak sağlıyor.
Kontür, bronz ve aydınlatma renklerinden oluşuyor tüm cilt tonuna ve yüz şekillerine uygundur.

Farmasi’nin mükemmel makyaj paleti bir diğer adıyla kontür paleti de diyebiliriz 


 Makyaj Paleti

Yüzünüze istediğiniz şekli verebilirsiniz, uzun yüzü daha kısa, geniş burnu daha dar, dolgun yanakları daha kemikli yapmak mümkün. Estetik olmadan, estetiksiz daha güzel görünmek istiyorsanız yani gölge ve ışık oyunlarını kullanarak burnumuzu daha küçük gösterebilir, elmacık kemiklerinizi çıkarabilir, kaşlarınızı belirginleştirip bakışlarınızı derinleştirebiliriz bunun için bu makyaj paletinden edinmelisiniz

Ürün içerisinde Bronzer, aydınlatıcı ve birde kontür vardır. Piyasadaki kontür paletlerinde genellikle aydınlatıcı yerine pudra olur fakat bu palet öyle değil gayet başarılı olmuş , içerisinde aydınlatıcı olması çok daha iyi çünkü ayrıyetten bir aydınlatıcı almanıza gerek kalmıyor. Bronzer biraz sıcak alt tonuna sahip ve tozutması neredeyse hiç yok , ürünün tek rengi bulunuyor , açık ten de olsanız koyu ten de olsanız ürün cilt tipiniz ile uyumlu şekilde tasarlanmış. Dağıtması ise gayet kolay.
Aydınlatıcısına gelecek olursak sim sim durmayan pigmenti tek katta doğal dururken ikinci katta daha yoğun duran bir ürün. İçerisinde paraben ben yok, kokusu kurabiye gibi, minik bir aynası da var kapağında.
Kontür paleti arayışındaysanız size önerim fiyatına göre piyasadaki en iyi ürün deneyin memnun kalacaksınız.

Farmasi ürünlerine üye olarak %30 %40 daha indirimli sahip olabilirsiniz bunun için sayfamızda bulunan üyelik formunu doldurmanız yeterli...

 Farmasi


Yorumlar - Yorum Yaz