Farmasi Bebek Ürünleri


Bebeğiniz için en iyisi Farmasi!

 Farmasi Bebek
Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben parfüm, SLS, alkol, ftalat, silikon türevleri bulunmadığından dolayı bebeğinizin hassas tenine asla zarar vermez! Bebeklerinize güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi bebek bakım ürünleri ile bebeklerinizin baştan aşağı tüm bakımını tamamlayabilirsiniz. Farmasi bebek bakım ürünlerinin içerisinde bebeğinizin ihtiyacı olacak tüm ürünler bulunuyor, işte Farmasi bebek bakım ürünleri çeşitleri;

Farmasi Zeytinyağlı Bebek Şampuanı
Doğadan doğal bir dokunuş olan zeytinyağının bebek şampuanı ile buluşmuş halidir. Doğal içeriği ve zararlı bileşenler içermemesi ile bebeğinizin saçlarını korur, temizler, cildine zarar vermez.

Farmasi Saç Açıcı Sprey
Bebeklerin ve çocukların saçlarına özel olarak formüle edilmiş yumuşak yapısı ile saç dolaştıklarını açar, bebeklerin ve çocukların saçlarının kolayca taranmasına yardımcı olur, yumuşak ve parlak saçlar yaratır.

Farmasi Baby Fresh Bebek Losyonu
Paraben, parfüm, SLS içermeyen E vitaminli bebek losyonu doğal zeytinyağı özleri ile zenginleştirilmiştir. Bebeğinizin hassas cildini irite etmeden nemlendirir.

Farmasi Pişik Öleyici Krem
Pişik oluşumunu minimuma indirir. uygulandığında bebeğin cildini rahatlatır.

Farmasi Papatya Özlü Bebek Şampuanı
Doğal papatya özlerinden elde edilmiştir. Dermatolojik olarak test edilmiştir. İçerisine zararlı bileşenler bulunmaz.

Farmasi Zeytinyağı ve Papatya Özlü Bebek Yağı
Bebeğinizin cildini derinlemesine nemlendirir, yumuşak bir cilt yaratır. E vitamini ile zenginleştirilmiş formülü ile bebeğinizin cildinin uzun süre nemi tutmasına yardımcı olur.

Farmasi Bebek Kolonyası
Yumuşacık yapısı, zararsız içeriği ile bebeğinizin mis gibi kokmasına yardımcı olur. Fresh bir kokusu vardır.

Farmasi bebek ürünlerinin içerisinde hiçbir zararlı bileşen yoktur. Paraben, parfüm, SLS, alkol triklosan, ftalat, silikon türevleri bulunmaz! Bu yüzden Bebeğinizin cildinde ve saçlarında güvenle kullanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olabilirsiniz!