Farmasi Kontür ve Aydınlatıcı

 Farmasi Kontür

Cildinizle tamamen bütünleşen doğal bir görünüp için stick makyaj ürünleri tercih edebilirsiniz. Farmasi aydınlatıcı ve kontür stick ciltte bütünleşen doğal dokusu sayesinde cildinize doğal bir gölge katarak boyutlandırılmasını sağlar. Boyutlu bir yüz ifadesi özellikle fotoğraf ve video çekimlerinde yüz hatlarınızın daha belirgin çıkmasına yardımcı olur. Farmasi kontür paleti ise toz yapıdadır ve gün boyu kalıcılık vaat eder. Siz de hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde kullanmak için Farmasi Stick formda veya toz formda aydınlatıcı ve kontür ürünlerini deneyebilirsiniz. Farmasi Kontür Paleti kullananlar, Farmasi Kontür Paleti Yorum bırakmak için altta yorum bölümünü kullanınız. 

 Farmasi Kontür


Farmasi Aydınlatıcı Stick
Farmasi Stick formdaki aydınlatıcısı ile elmacık kemiklerinizin üzerine harika bir ışıltı katar. İsterseniz burun kemiğine ve dudak üzerine bu stick formdaki aydınlatıcıyı sürerek parmaklarınızla yayabilirsiniz. Bu işlem burun kemiğinin daha muntazam ve daha kusursuz gözükmesine yardımcı olur. Farmasi Stick aydınlatıcıyı  hem kaş altlarınıza hem şakaklarınıza, hem de dudak üstünüze uygulayabilirsiniz. Özellikle dudak üzerine uygulandığında rujlarınızın çok daha hoş görünmesine ve dudağımızın daha dolgun algılanmasına yardımcı olur. Kaş altlarına uyguladığınız Stick formdaki aydınlatıcı ise kaşlarınızın daha kalkık ve kahvesi görünmesine yardımcı olurken yüz hatlarınızı belirginleştirir. Farmasi aydınlatıcıyı aynı zamanda parmaklarınızla hafif eriterek göz farı olarak da kullanabilirsiniz. Özellikle göz pınarlarına uygulandığında gözleri harika bir ışıltı katacaktır.
Farmasi Aydınlatıcı Stick kullananlar yorum bırakmak için altta yorum bölümünü kullanınız. 


Farmasi Kontür Stick
Belirgin yüz hatları için stick kontör ürünlerini tercih ederseniz cildinizde çok daha doğal durduğunu fark edeceksiniz. Stick formda kontür ürünleri kolayca yayılır ve bu yüzden gün Işığında kendini çok fazla belli etmez doğal bir görünüm yaratır Farmasi kontür stick elmacık kemiklerinizin tam altına burun kanatlarına, dudağınızın altına, şakaklara ve çene hattınıza uygulayabilirsiniz. Burun kanatlarına uygulandığı zaman burun kemiğiniz çok daha muntazam görünür. Burnunuz daha dar ve küçük görünecektir.

Dudağının altında uyguladığınızda dudaklarınız daha dolgun dışarı doğru çıkık algılayacaktır. Elmacık kemiklerinizin altına uygulayıp dağıttığınızda ise elmacık kemikleriniz daha çıkık daha kemikli bir hale gelecektir. Üzerine aydınlatıcı stick uyguladığınızda ise elmacık kemikleriniz özellikle fotoğraf çekimlerinde çok daha kusursuz algılayacaktır.
Aynı zamanda dekolte makyajları içinde Farmasi kontür Stick kullanabilirsiniz. Köprücük kemikleriniz in çevresine uygulayarak köprücük kemiklerini daha çıkık algılanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Farmasi Kontür Paleti
Gölgelendirme ve aydınlatma renklerinin bir arada bulunduğu toz formda pudralar ile oluşturulmuş bu palet yüz hatlarınızda hem gölgelendirme için hem de aydınlatma yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır. Aynalı ambalaj sayesinde Ççantanızda taşıyarak hem göz makyajlarıda hem de ten makyajınızda kullanmak için idealdir. Farmasi Kontür Paleti Fiyat her ay değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatı için Online Kataloğa Bakabilirsiniz.Yorumlar - Yorum Yaz