Sivilce Karşıtı Ürünler

Farmasi Sivilce Karşıtı Ürünler

Hormonların değişimi, kötü beslenme, ergenlik dönemi, hamilelik dönemi ve stres gibi olumsuz koşullardan etkilenen sivilceye meyilli bir cilt yapınız varsa Farmasi sivilce karşıtı ürünleri deneyebilirsiniz. işte Farmasi’de bulabileceğiniz doğal içerikli sivilce karşıtı ürünler;

Yağlı Ciltler İçin Sivilce Karşıtı Ürünler
Farmasi’nin yağlı ciltlere özel olarak çıkardığı çay ağacı serisindeki tüm ürünleri güvenle kullanabilirsiniz.

Çay Ağacı Yüz Yıkama Jeli ile günaşırı yüzünüzü temizleyerek cildinizi fazla yağdan ve kirden arındırabilirsiniz.

Çay Ağacı Tonik Yüzünüzü yıkadıktan sonra gözeneklerinizi derinlemesine temizlemek için pamuğa döktüğünüz bir miktar çay ağacı toniği ile tüm cildinizi silin. Böylece gözenekleriniz gün boyu temiz kalacak.

Çay Ağacı Yüz Kremi bakımın son adımı olarak cildinizi nemlendirmek için antibakteriyel özellikle çay ağacı yüz kremi uygulayın.

Çay Ağacı Duş Jeli serinin devamındaki çay ağacı özlü duş jeli ile vücudunuzun diğer bölgelerinde oluşan veya oluşmaya meilli sivilcelerin sönmesini de sağlayabilirsiniz.

Karma ve Normal Ciltler İçin Sivilce Karşıtı Ürünler
Eğer karmadan normale dönük bir cilt yapısına sahipseniz ve sivilceleriniz bölgesel olarak veya dönemsel olarak çıkıyorsa o halde İhtiyacınız olan şey Farmasi sos serum!

SOS serum sivilceyi çıkmadan önce söndürür, sivilcenin kızarıklığını, şişkinliğini ve acısını alarak sivilcenin küçülmesine yardımcı olur. Sivilcenin çıkacağını anladığınızda anda bir miktar kulak pamuğuna veya normal pamuğa çay ağacı sos serumu damlatarak sivilcenizin üstünde bir iki dakika bekletin, ertesi gün sivilcenin küçüldüğünü ve kızarıklığın azaldığını gözlemleneceksiniz.

Hassas ve Yağlı Ciltler İçin Sivilce Karşıtı Ürünler
Sivilce sadece karma ve yağlı ciltlerde meydana gelmez. Kuru ve hatta hassas ciltlerde de isilik tarzı sivilceler meydana gelebilir. işte hassas cildiniz için kullanabileceğiniz sivilce karşı ürünler;

Skintrends Yağlı ve Karma Ciltler İçin Temizleme Jeli İlk adım olarak temizleme jeli ile cilt üzerinde bulunan kiri ve yağı arındırın.

Skintrends Yağlı ve Karma Ciltler İçin Temizleme Tonik Temizleme jeli sonrası gözenekleri derinlemesine temizlemek için pamuk yardımıyla tüm cildinizi ve boyun bölgenizi silin.

Skintrends Yağlı ve Karma Ciltler İçin Günlük Bakım Kremi 3. ve son adım olarak cildinizi neme  doyurmak içinhafif formüllü, yağlı ve karma ciltlere özel olarak üretilen kremi masaj yaparak cildinize uygulayın.
 
Siz de Farmasi’ye kayıt olarak Farmasi ailesine katılabilir ve bu ayrıcalıklı dünyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %40 daha indirimli almak için üyelik formunu doldurarak Farmasi’ye kayıt olabilirsiniz. Üyelik formu için TIKLAYINIZ.


Yorumlar - Yorum Yaz