Sedef Karşıtı Ürünleri

Farmasi Sedef Karşıtı Ürünler

Sedef kaşıntı ile ortaya çıkan, üzeri beyaz kepeğe benzer pullarla kaplı kızarık cilt görünümüne verilen isimdir. En sık saç derisi, ağız kenarları, dirsekler ve tırnaklarda görülür. Sedef kendini şiddetli kaşıntı kızarıklık ve zaman zaman deride yanma hissi ile gösterir. Sefef oluşumunda en önemli faktör stres, sıkıntı, enfeksiyon ve geçirilen ağır hastalıklardır.

Farmasi doğal cilt bakım ürünleri ile Sedef problemine karşı da özel ürünler üretmekte. İşte sedefe iyi gelen Farmasi ürünleri;

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Sabunu 
Hem ellerinizde hem de yüzünüzde kullanabileceğiniz özel aynısefa yağı ile formülize edilmiş cildi kurutmadan nemlendirerek temizlemeyi vadeden bir sabundur.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa El ve Vücut Kremi
Aynısefa yağının yumuşatıcı ve rahatlatıcı etkisiyle ellerinize ve vücudunuza bolca nem vererek sakinleştirilir.

Dr Cevdet Tuna Aynısefa Yağı Duş Jeli
Özellikle dirsek kol ve diz gibi bölgelerde oluşan sedefler için duş jeli kullanımı oldukça önemlidir. Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı duş jeli tüm vücudunuza gereken nem takviyesini sağlarken aynı zamanda temizlik hissini de yaşatır.

Reishi Mantarı
Sedef dıştan görülen bir cilt sorunu olsa da içten beslenmek de önemlidir. Özellikle takviye edici gıda olarak Reishi mantarı günde 1 kapsül alındığında daha sağlıklı bir cilde sahip olursunuz.

Önemli Notlar: Sedef hastaları mümkün olduğunca kimyasallardan ve kimyasal içerikli temizlik ürünlerinden de uzak durmalıdır. Bu yüzden Farmasi Mr Wipes Bio Home temizlik ürünlerini ev temizliğinde ve kıyafet temizliğinde tercih edebilirsiniz.
 
Siz de Farmasi’ye kayıt olarak Farmasi ailesine katılabilir ve bu ayrıcalıklı dünyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %40 daha indirimli almak için üyelik formunu doldurarak Farmasi’ye kayıt olabilirsiniz. Üyelik formu için TIKLAYINIZ.


Yorumlar - Yorum Yaz