Hemoroid Tedavisi

Farmasi Hemoroid Karşıtı Ürünler

Hemoroid diğer bilinen ismi ile basur o kadar yaygın bir hastalıktır ki 10 kişiden 7 sin de görülebilmektedir. Hemoroid anal kanalın üst kısmında genişlemiş damar yumaklarından oluşmaktadır. İç ve dış hemoroid olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Hemoroidin başlıca oluşma nedenlerinden bazıları;
Kötü beslenme, stres ve sıvı tüketiminin az olması gibi çeşitli nedenlerden dolayı hemoroid günden güne kötü bir hal alabilir. Hemoroidin bir başka nedeni de yanlış spor yapılması, gebelik, doğum, alkol alışkanlığı olabilir.

Farmasi’nin doğal, temiz içerikli ürünleri ile hemoroid tedavisini hızlandırmak mümkündür. İşte Farmasi hemoroid tedavisi için uygun olan ürünler ve kullanım şekilleri;

Dış ve İç Hemoroid İçin Uygun Farmasi Ürünleri
 
Farmasi Dr Cevdet Tuna At Kestanesi Kremi
Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 defa uygulanır. Dikkat edilmesi gereken en önemli nokta mutlaka özenli bir şekilde temizlenmiş bölgeye uygulama yapmanız. Sorunlu bölgeye Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jelini sürmelisiniz.

Bu tedaviye 1 ay boyunca aksatmadan devam edilmelidir. Masaj jeline destek olarak tedaviyi daha etkin kılmak için günde 1 kapsül Farmasi Omega 3 balık yağı ve Farmasi multivitamin gıda takviyesi ile destekleyebilirsiniz.

Hemoroidde kabız olmamak tedavi sürecinin başarılı olması açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden kabızlığa yol açan çok katı yiyecek ve içeceklerden kaçınmalısınız. Takviye edici gıdaların uygun koşulda olup olmadığını öğrenmek için mutlaka eczacınıza danışınız.
 
Siz de Farmasi’ye kayıt olarak Farmasi ailesine katılabilir ve bu ayrıcalıklı dünyanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. Tüm ürünleri katalog fiyatı üzerinden %40 daha indirimli almak için üyelik formunu doldurarak Farmasi’ye kayıt olabilirsiniz. Üyelik formu için TIKLAYINIZ.