ÜYE OL


Farmasi'ye Hoşgeldiniz! 
Kaydolmak için yukarıdaki formu doldurmanız yeterli! 
Bu bilgiler kesinlikle gizlidir ve depolanmamaktadır. 
Formu doldurduktan sonra en kısa sürede aranır ve
telefonda kayıt işleminiz gerçekleşir.

Eğer sizi kimsenin aramasına gerek kalmadan
Kaydınızı kendiniz hemen aktiflemek istiyorsanız yandaki
"Hemen Üye Ol" kısmına tıklayın.


   FARMASİ'DEN YENİ ÜYELERE ÖZEL HOŞGELDİN HEDİYELERİ                                   

 Farmasi Üyelik



 Farmasi ÜYE ol



 farmasi hediye

MUTLULUK HİKAYENE BAŞLA!

Kendi işinizin patronu olmak; hayallerinizi gerçekleştirecek kadar çok para kazanmak; Doğanın ve biliminin gücüyle geliştirilen güzellik ürünlerine büyük ayrıcalıklarla sahip olmak; Türkiye’nin ve dünyanın en özel yerlerini görmek ve bunu yaparken çok ama çok eğlenmek için bir adım atın. Farmasi Üyelik Formunu doldurun, size ulaşalım.

 Farmasi

Patron Sizsiniz, Nasıl Çalışmak İstersiniz?

Farmasi ile para kazanmanın 2 yolu var:

1. Farmasi Ürünlerini Satarak Kazanın!

Farmasi size her ay üstün kaliteli güzellik ürünlerinin bulunduğu yepyeni bir katalog sunar. Eğer satış yapmaktan hoşlanıyorsanız, çevrenizden topladığınız siparişler üzerinden kar ederek kazancınızı artırabilirsiniz.

Kataloğu keşfetmek için tıklayın.

2. Ekibinizi Büyüterek Kazanın!

Çevrenizdeki insanları, arkadaşlarınızı, dostlarınızı Farmasi'ye davet ederek kendi ekibinizi kurmaya başlarsınız, böylece bir Sponsor olursunuz. 

Sizi Farmasi Kozmetik ailesine dahil eden kişi sizin Sponsor’unuzdur ve o size, ekibinizi nasıl büyüteceğiniz konusunda destek olur. Bunun yanında eğer isterseniz profesyonel Farmasi Eğitimleri ile güzellik, iş ve yönetim becerilerinizi geliştirmeye devam edersiniz. Bu şekilde kazandığınız uzmanlığınızı, bilgi ve tecrübelerinizi ekibinizle paylaşarak ekibinizin de sizin gibi başarılı olmasını sağlar, onların Farmasi'ye kattığı yeni insanlarla ekibinizi daha da büyütürsünüz. Ekibiniz büyüdükçe ve başarılı oldukça kazancınız da büyür.

Nasıl başlayacaksınız?

Çok kolay!

Formu doldurun Farmasi Danışmanı olun ve önce kendiniz ve aileniz için harika ürünleri %30-%40 indirimle satın almaya başlayın. 

Sonrasında kataloğumuzu ailenize, arkadaşlarınıza göstererek siparişler almaya başlayın ya da çevrenizdeki insanları Farmasi'ye davet edin ve kendi ekibinizi kurun. Bu bir anlamda kendi işinizi kurmanız demek, üstelik hemen para kazanmaya başlayabileceğiniz bir iş! Harika değil mi?


Farmasi Kayıt Ol ve Kazan! Çünkü en iyisi Farmasi…
Farmasi Temsilcisi olmak için  formu doldurmanız yeterli.