• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sermayesiz.is
  • https://plus.google.com/http://instagram.com/farmasiturkiye/posts
  • https://www.twitter.com/https://www.facebook.com/sermayesiz.is

Sık Sorulan Sorular

Sizde merak ettiklerinizi alt tarafta "Yorum Yaz" bölümüne yazınız en kısa sürede bu sayfada cevabı ile yayınlansın.

Nasıl Kayıt olunur kayıt aşamaları nelerdir ? 

Farmasi Danışmanı olmak için formu doldurulduktan sonra sponsorunuz hemen sizi kayıt eder ve sonrasında: 
*Bilgileriniz doğrulanır ve kaydınız gerçekleştirilir. 
*Cep Telefonunuza kaydınızın gerçekleştiğine dair bir mesaj ulaşır. 
*Katalog 2-3 iş günü içinde verdiğiniz adrese ulaştırılır. 
*Telefon ve E posta aracılığı ile bütün Farmasi kampanya ve gelişmelerinden haberdar edilirsiniz. 
*Sponsorunuz size günün her saatinde destek verecektir.(İnternet ortamında ve telefon aracılığı ile) 

Farmasi Güzellik Danışmanı Olmak İçin Hangi Bilgiler Gerekli ?
*Ad/Soyad
*T.C. kimlik no
*Dogum tarihi (gg/aa/yy)
*Açık adres
*Cep telefonu
*E-posta adresi

Farmasi Kayıt Ücreti Nedir ?
*Farmasi'de kayıt ücreti yoktur fakat ilk siparişinize "Sistem Destek Paketi" adında 5tl eklenir ve size muhakkak işinize yardımcı tester seti yada ürün gelir.

Farmasi'ye üye olurken 5tl sistem destek paketi ücretini bir kereye mahsus mu ödüyoruz yoksa her ay mı?
*Bir kez ödenir. Her ay ödemeniz gereken başka hiçbir ücret yoktur.

Sipariş Ücreti Ne Şekilde Ödenir ? Ödeme Şekilleri Nelerdir ?
*Farmasi Sipariş ücretini isterseniz kredi kartı ile nakit olarak, isterseniz siparişinizi getiren kargocuya kapıda ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca anlaşmalı bankalarımıza havale ve eft de yapabilirsiniz.

Farmasi Danışmanı Olmanın Avantajları Nelerdir?
*Kendi ihtiyaçlarınızı %30 indirimle alabilirsiniz.
*Farmasi'nin Danışmanlarına özel indirim ve promosyonlarından yararlanabilirsiniz.
Örneğin; zaman zaman danışmanlara hediye ürünler gönderilmektedir. Size verilmiş olan bu ürünü isterseniz kullanabilir,isterseniz satabilirsiniz.Ayrıca gönderilecek ürünlerde fiyat sınırı yoktur kimi zaman pahalı ve popüler olan ürünleri de hediye olarak alabilirsiniz.
*Farmasi hayata yepyeni bir pencereden bakmanızı sağlar. Kendi paranızı kazanırsınız ve işinizi dilediğiniz saatlerde yapabilirsiniz. Bütün çalışma planınızı ve kazancınızı kendiniz belirlersiniz.
*Yeni bir sosyal çevre kazanır, güzellik eğitimlerinden faydalanabilirsiniz.
*Hem sosyalleşir hem güzelleşirsiniz.

İşe Nasıl Başlamalıyım?
*Farmasi kazanç sistemine  üye olabilmeniz için sitemizde bulunan FARMASİ ÜYELİK FORMUNU  doldurmanız gerekiyor. Doldurduktan sonra ekip liderlerimiz size dönüş yapacak ve gereken tüm bilgiyi aktaracaklardır. Farmasi ekip liderlerimize merak ettiğiniz  soruyu yöneltebilir, aklınıza takılmış tüm soruları aydınlatabilirsiniz.

Kimler Üye Olabilir?
*18 yaşından gün almış reşit olmuş bay - bayan  her Türk vatandaşı, Farmasi üyesi olabilir.

Kendime Alt Üye Kaydedebilir miyim?
*FARMASİ ÜYELİK FORMU muzu doldurdutan sonra üyeliği tamamlanan ve aktifleşen tüm Farmasi Üyeleri Türkiye'nin her yerinden kendi alt satış ekiplerini oluşturmak için üye kaydını internet üzerinden yapabilir.

Farmasi üye networkünüzü ne kadar çok büyük tutar ve alt ekiplerinizinde üye yapmasını sağlarsanız, satış hacminiz artacak ve daha çok gelir elde edeceksiniz.

Her Ay Sipariş Verme Zorunluluğu Varmı?
Hayır. Farmasi de her ay sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. 6 ay boyunca hiç sipariş vermemişseniz üyeliğiniz otomatik olarak düşer.

Farmasi hangi kargo ile çalışıyor ve ücretsiz kargo için en az ne kadarlık sipariş vermeliyim ?
Farmasi, Aras kargo ile çalışmaktadır. 110 TL üzerindeki alışverişler için kargo ücreti alınmaz. 110 TL nin altındaki siparişlerde 9,9 TL aralığında kargo ücreti alınır. Ancak her ay Farmasi tarafından belirlenen 9,9TL tutarındaki bir Farmasi kargo sıfırlama ürününü alarak kargoya hiç para ödemezsiniz.

Farmasi ile Ne Kadar Kazanırım?
Farmasi Üyesi olduktan sonra hem ekip kurarak , hem satış yaparak , hem de ekibinizin yaptığı her satıştan kazanç sağlarsınız. Bunun için ise öncelikle çevrenizdeki en yakınlarınızdan, komşularınızdan, akrabalarınızdan başlayarak iş fırsatımızı sunarak onları da sisteme dahil edebilir ve ekibinizi genişletebilirsiniz. Facebook, instagram, twitter, internet forum siteleri ve blogları kullanarak sosyal medya aracılığı ile Türkiye nin her yerinden kendinize üye kaydı yapabilirsiniz.

Üyeleriniz ve üyelerinizin üyeleri ile toplamdaki satış hacminiz ne kadar yüksek olursa o kadar para kazanırsınız. Burada herhangi bir sınır yoktur. (Bir çok maaşlı kişiden yüksek para kazanacağınızın garantisini verebiliriz. Çalışmadan ve sabretmeden olmaz elbette)

Farmasi'de kazancınızın limitini kendi performansınız belirlemektedir.

Sipariş Teslim süresi nedir?
İnternet üzerinden saat: 14:00 e kadar verilen siparişler mesai saatleri içerisinde kargoya teslim edilir. 2 - 3 iş günü içerisinde elinizde olur. 14:00 dan sonra verilen siparişlerin çıkışı bir gün sonra gerçekleşir.

İlk Kullanıcı Adı ve Şifremi Nasıl Alabilirim?
İlk Danışman kayıtı gerçekleştiği zaman cep telefonunuza mesaj olarak Danışman kullanıcı adı ve şifreniz gönderilmektedir.

Farmasi'den Kaydım Silindi Ne Yapmalıyım?
Eski sponsorunuz ile iletişime geçip sizi tekrar aktiflemesini isteyebilirsiniz çok basit ve kısa bir işlemdir. Eski sponsorunuz ile çalışmak istemiyorsanız Farmasi Müşteri İlişkilerini arayın sizin herhangi bir sponsora atayacaktır. 

Parolamı Unuttum?
Farmasi şifremi unuttum ne yapabilirim? şifrenizi unuttuysanız ana sayfadaki danışman giriş butonunun yanındaki "Parolamı Uuttum"u tıklayınız yönergeleri izleyiniz şifreniz cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir.

Farmasi Ürünleri Hayvanlar Üzerinde Test Yapılıyor mu?
Farmasi ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez. Tüm Farmasi ürünleri deneyimli mühendisler, donanımlı laboratuvarlar ve hijyenik tesislerde üretilmektedir.

Farmasi Ürünlerinin Raf Ömrü Ne Kadardır?
Farmasi ürünlerinin raf ömrü 36 ay ( 3 yıl ) dır.

Farmasi Ürünleri Sağlık Bakanlığı onaylımıdır?
Farmasi ürünleri Sağlık Bakanlığı' nın vermiş olduğu üretim izin belgesine sahip bir kuruluştur. Tüm ürünlerimiz için Sağlık Bakanlığı' nın onayı bulunmaktadır.

Askıya alınmak ne demektir?
En az altı ay süreyle ürün siparişi vermemiş olan üyelerimiz sistem tarafından otomatik olarak pasifleştirilmektedir. Ekranda ilgili danışman askıya alındı olarak görünmektedir. Yeni kayıtlarımız kayıt olduktan itibaren 30 gün içerisinde sipariş vermez ise tekrar askıya alıncakatır.

Farmasi Askıdayım Nasıl Tekrar Aktif Olurum?
Tc numaranız ve şifreniz ile birlikte herhangi bir sponsor sizi askıdan alabilir. Bunun için şifrenizi biliyor olmanız gerekmektedir. Farmasi Şifrenizi unuttuysanız bunu sizi askıdan alacak olan sponsorla paylaşırsanız şifrenizin tekrar cep telefonunuza mesaj olarak gelmedi konusunda size yardımcı olacaktır.

Farmasi'de iptal edilen siparişlerin ücreti kaç gün içerisinde yatar? (esin)
3 iş günü içerisinde ödeme yaptığınız kredi kartınıza bu tutar iade olmaktadır. İade olmadığını ve herhangi bir sorun olduğunu düşünüyorsanız önce bankanızla daha sonrada Farmasi Müşteri İlişkileri ile irtibata geçebilirsiniz.

Sipariş Kolimi Nasıl Takip Edebilirim?
Siparişinizi www.farmasiint.com adresinden giriş yaparak kendi sayfanızda bulunan Sipariş Takip bölümü altında ilgili siparişinize tıklayınca açılan Aras Kargo linkinden durum kontrolü yapabilirsiniz.

Hafta sonu verilen siparişler ne zaman sisteme geçer ve kaç gun içinde gelir? (esin)
Farmasi'de hafta sonu girilen siparişler ilk iş günü işleme alınır, işleme alındıktan sonra takip eden 2-3 gün içerisinde de adresinize teslim edilir.

Neden üye olmadan spariş veremiyoruz ? (şeyma)
Farmasi'ye üye olmadan Farmasi Ürünlerinden sipariş vermek istiyorsanız üst tarafta bulunan Online Alışveriş kısmına tıklayınız istediğiniz ürünleri kapıda ödeme olarak adresinize ulaştırıyoruz.

Sipariş kolimin içindeki ürün/ürünler hasarlı geldi. Kolide dışarıdan problem görünmüyor. Koliyi açınca ürünlerin hasarlı olduğunu gördüm.
Kargo tarafından teslim edilmek istenen koliniz yırtık, ezilmiş, açılmış, hasar ya da ıslak ise teslim almayınız. 0216 430 19 19 FARMASİ Müşteri Hizmetleri numarasını arayarak ya da bilgi@farmasiint.com adresine yazılı olarak bildirebilirsiniz. Kargonuz firmamıza ulaştıktan sonra yenilenerek size gönderilecektir. Temsilcilerimiz size en kısa süre içerisinde yardımcı olacaktır.

İade hangi durumlarda kabul edilmez?
Teslim tarihinden itibaren 14 gün geçtiyse, iade edilmek istenen ürün hediyeli ürün ise ama hediyesi gönderilmemiş ise, kullanıcı hatası bulunan ürünler için iade ve değişim yapılmayacaktır.

Adres bilgilerimi nasıl değiştirebilirim ?
Sisteme giriş yaptıktan sonra "Kişisel Bilgiler" bölümünden adresinizi deiştirebilirsiniz. Yada bilgi@farmasiint.com adresine isim soyisim danışman numaranız ile birlikte yeni adresinizi yazıp değiştirilmesi talebinde bulunabilirsiniz.

Farmasi Danışman / Girişimci girişi nasıl yapılır?
Mevcut Farmasi üyesiyseniz www.farmasiint.com adresinden danışman girişi yapabilirsiniz. Üye değilseniz önce buradan üye olmalısınız Farmasi Üyelik

Farmasi sipariş iptali nasıl yapılır?
Siparişinizi girdikten 1 saat içinde iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Siparişlerim bölümünden sipariş iptal butonuna tıkladığınızda siparişiniz iptal olur. 1 saati geçirdikten sonra sipariş iptali yapılamamaktadır.


Yorumlar - Yorum Yaz